Volné pozice

  • Doručovatel květin

Jedná se o brigádní pozici (Dohoda o provedení práce). Náplní práce je rozvoz květin z naší prodejny v Příbrami obdarované dámě po příbramském okrese. Podmínkou je vlastní automobil. Plat se skládá z hodinové sazby + sazby za ujetý kilometr. Rozvozů je několik denně. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Martin Rožec – +420723482069 – info@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!

  • Floristka Třeboň

Jedná se o pozici na plný úvazek. Pro více informací volejte na 723 482 069. Těšíme se na Vás!

  • Výpomoc ve skladu

Jedná se o brigádní pozici (Dohoda o provedení práce) na našem skladě v Příbrami v Evropské ulici. Náplní práce je vykládka z kamionu, příprava zboží a pomoc při nakládce květin na chladírenské vozy kolegům. Pomoc potřebujeme především ve středu a v sobotu ráno/dopoledne. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Martin Rožec – +420723482069 – info@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!

  • Prodejce – řidič

Jedná se o pozici velkoobchodního prodejce květin a rostlin. Prodej probíhá na vozech do 3,5 tuny s chladírenskou nástavbou (stačí ŘP sk. „B“). Požadujeme časovou flexibilitu a obchodního ducha. Praxe s květinami výhodou, pokud není, rádi si Vás zaučíme. Plat se skládá z fixní části plus procenta z prodejů. Pracovní náplní je nakládka vozů, rozvoz a následný prodej. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Martin Rožec – +420723482069 – info@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!