Velkoobchod

velko

 

Nizozemsko:

Pravidelné dovozy z Nizozemska nám zaručují vždy ty nejčerstvější květiny a rostliny. Dokážeme přesně reagovat na aktuální poptávku a nabízet našim zákazníkům velmi rozmanitý sortiment. Náš smluvní dopravce vozí květiny a rostliny při optimálních podmínkách pro zachování jejich kvality. Květiny nakupujeme přímo na burze v holandském Aalsmeeru.

Řezané květiny:

Řezané gerbery a mini gerbery objednáváme přímo u pěstitele. Je to námi prověřený dodavatel, od kterého nakupujeme převážně gerbery s označením Diamond, což jsou gerbery v papírovém platě na vodě. Nabízíme také možnost objednání jiných variant, např. volně na vodě nebo na sucho v bedně.

Ostatní květiny nakupujeme na holandské burze v Aalsmeeru. Jedná se o největší komerční objekt v Evropě. Jen díky tomu můžeme zaručit opravdu pestrý sortiment. Jedná se například o růže, chryzantémy, eustomu, astromerie, hortenzie a stovky dalších květin.

Hrnkové rostliny:

Většinu nakupujeme na burze a zbytek od zahradníků. Pokrýváme jak sezonní, tak celoroční sortiment. Jsme nakloněni i akčním nabídkám. Občas se stává, že nějaký produkt (v perfektní kvalitě) na burze propadá a my ho tak seženeme za velmi nízkou cenu. Tím pádem se pro Vás otevírá cesta, jak konkurovat velkým řetězcům. Cenově výhodné se v poslední době dali sehnat například orchideje, vánoční hvězdy, vřesy, drátovec a jiné. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme s prosazením na trhu!

 

velko_banner1

 

Ekvádor a Kolumbie:

Nedílnou součástí dodávek květin jsou růže, alstromerie, karafiáty, alstromerie a gypsophila, které tvoří velkou část prodeje. I tyto květiny Vám můžeme pravidelně dodávat za skvělé ceny. Dlouho jsme vybírali a prověřovali jednotlivé farmy a pěstitele, až jsme vybrali ty nejlepší. Například červené růže růže Freedom se pyšní velkými květy a až 14 denní výdrží. Dále dovážíme růže v barevném mixu, KF a mini KF v barevném mixu, Alstromerie taktéž v mixu a malou i velkou gypsophilu. Na přání našich zákazníků jsme schopni zajistit i jiné varianty a délky zmíněných produktů.

 

Česká repuplika:

Na objednání jsme schopni zajistit i rostliny od českých zahradníků. Převážně se jedná o chryzantémy a letničky, jako například pelargonium, petunie, surfinie, tagetes, begonie a spoustu dalšího… Začátkem každého jara se se zákazníky domlouváme, o jaký sortiment budou mít potenciální zájem. Podle jejich přání produkty nakoupíme a distribuujeme.

 

V případě zájmu volejte na +420 723 482 069. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!