Nabídka

Kontakty na prodejny

Telefonní čísla, adresy a otevírací dobu naleznete v sekci „Kontakt na prodejny.“ Těšíme se na Vaši návštěvu!

Květiny

I přes splnění nejvyšších požadavků na kvalitu, nabízíme květiny a rostliny v dlouhodobě nejnižších cenách. Díky vlastnímu importu zboží z Nizozemska, Jižní Ameriky a dalších částí světa Vám můžeme nabídnout opravdu jen ty nejčerstvější květiny. Vyberte si ze široké nabídky našich služeb v oblasti floristiky. Ať už si přejete malou kytici pro svou drahou polovičku nebo rovnou celkovou svatební výzdobu, na našich prodejnách Vás obsloužíme dle aktuálních květinových trendů, nebo se přizpůsobíme vaší fantazii tak, abychom společně docílili ideálního výsledku. Vždy čerstvé a svěží květiny s týmem profesionálů, to je naše největší devíza.

Stále nejste přesvědčeni o naší profesionalitě? Podívejte se na květiny, které jsme vázali pro Karla Gotta, Lucii Bílou, Petru Janů, Olgu Lounovou, Václava Neckáře a Leoše Mareše. Doufáme, že se Vám líbí! 🙂

Sezonní a pokojové rostliny

Nemalou součástí naší nabídky jsou rostliny a to jak pokojové tak venkovní. Na jaře máme předzahrádky plné petrklíčů a cibulovin, na přelomu léta je vysřídají muškáty a surfinie a na podzim? Na podzim máme na výběr z tisíců krásných vřesů, chryzantém a macešek!

Dekorace

Květinami to ale zdaleka nekončí! V nabídce máme také široký sortiment dekorací a dárkových předmětů. Pokud sháníte dáreček, svíčku do bytu nebo jiné drobnosti, určitě se za námi zastavte. Vytváříme také sezonní aranžmá, jako jsou třeba vánoční a dušičkové dekorace, adventní věnce a spoustu dalšího. Sledujte náš instagram a dozvíte se více!

Svatby

Chystáte svatbu? Nevíte čím začít? Nejdůležitější jsou květiny. Přijďte si na naši pobočku sjednat květinový svatební servis. Zajistíme velkou svatební kytici, květiny pro družičky, manželovi do klopy, svědkům, držák na snubní prstýnky a květinové přízdoby na ruku. Dále výzdobu aut, interiérů (kostelů, místností) i exteriérů (zahrad).

161DSC_3952 11074819_10206378067800068_1490032818_n

 

Pohřby

Na objednávku jsme schopni zajistit celý květinový servis smutečních vazeb na pohřby. Smuteční kytice vážeme přesně podle vašich požadavků. Kytice objednávejte několik dní předem, aby jsme objednali Vámi požadované květiny.

DSC_7614 DSC_7607 DSC_7610 DSC_7604

 

 

 

 

 

Výzdoba interiérů a exteriérů

Dále nabízíme výzdobu restaurací, hospod, salonků, obřadních síní a zahrad. Tyto práce můžeme provádět pravidelně (spolupráce s restauracemi) a nebo jednorázově (svatby).

????????????????????????????????????10660656_952043164811190_1708783417_n DSC_8153 DSC_9112